تبلیغات
ضد وهابیت عقاید و انحرافات فرقه ضاله وهابیت - وهابیت بازوی آمریکا در مبارزه با فرهنگ مهدویت است.

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

ضد وهابیت عقاید و انحرافات فرقه ضاله وهابیت - وهابیت بازوی آمریکا در مبارزه با فرهنگ مهدویت است.

ضد وهابیت عقاید و انحرافات فرقه ضاله وهابیت
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت

نویسندگان

تقویم


دسته بندی

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

بخش ویژه

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
بازدید کل:
کل مطالب:
[Translate to English]
RSS     ATOM
موضوع: افکار وهابیت  | نویسنده: شخصی | تاریخ: شنبه 13 شهریور 1389

وهابیت بازوی آمریکا در مبارزه با فرهنگ مهدویت است

Image 

رئیس بخش حدیث دانشگاه بین‌المللی آل‌البیت(ع) با اشاره به تلاش شبانه‌روزی فرقه وهابیت علیه شیعیان، این فرقه ضاله را بازوی آمریکا در مبارزه با فرهنگ اهل بیت و مهدویت دانست.


وهابیت بازوی آمریکا در مبارزه با فرهنگ مهدویت است  

Image 

رئیس بخش حدیث دانشگاه بین‌المللی آل‌البیت(ع) با اشاره به تلاش شبانه‌روزی فرقه وهابیت علیه شیعیان، این فرقه ضاله را بازوی آمریکا در مبارزه با فرهنگ اهل بیت و مهدویت دانست.

 

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از مهر، حجت‌الاسلام سید محمد حسینی قزوینی شب گذشته در همایش "مهدویت و وهابیت" تالار شیخ مفید دانشگاه قم به فعالیت‌های انحرافی فرقه وهابیت در جهان اشاره کرد و افزود: اگر جوانان وهابی به سرزمین‌های اسلامی سرازیر می‌شوند و هر روز فاجعه‌ای به بار می‌آورند، به دنبال از بین بردن تفکر شیعه هستند.

وی اضافه کرد: امروز تفکر و مبانی فکری وهابیت در حقیقت احیاکننده تفکر دودمان بنی‌امیه است، همان دودمانی که سال‌ها با اسلام جنگیدند.

وی خاطرنشان کرد: بنی‌امیه تمام تلاش خود را به کار برده‌اند تا نام اهل بیت را از زبان‌ها بیندازند و نام علی(ع) را از قاموس اسلام حذف کنند و امروز این تفکر بنی‌امیه در فرقه وهابیت و لیدرهای وهابی نمایان است.

حجت‌الاسلام حسینی قزوینی با بیان اینکه امروز به تعبیر امام راحل، وهابیت مروج اسلام آمریکایی و ابوسفیانی است، تصریح کرد: امروز فرهنگ اهل بیت در دل و جان مردم نفوذ کرده است و این مسئله برای وهابیت قابل تحمل نیست.

وی با اشاره به تخریب قبور اهل‌بیت به دست وهابیان، اظهار داشت: آنها با محل احیای تفکر اهل بیت مشکل دارند، نه با در و دیوار و گنبدهای حرم اهل بیت وقتی حرم عسگریین توسط وهابیون تخریب شد، لیدرهای وهابیت به طور علنی به یکدیگر تبریک می‌گفتند.

رئیس بخش حدیت دانشگاه بین‌المللی آل‌البیت(ع) بیان داشت: اگر وهابیت در گذشته، در مبارزه با فرهنگ اهل بیت، فقط به مباحث نظری و ایدئولوژی بسنده می‌کردند و با بیان لفظ مشرک و کافر برای شیعیان اکتفا می‌کردند، امروز پا را فراتر گذاشته و اعتقاد به اهل بیت و مهدویت را نشانه مشرک‌شدن شیعه و خروج از دین اسلام می‌دانند.

وی افزود: وهابیت به عنوان بازوی توانمند استکبار در مبارزه با فرهنگ اهل بیت فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به برخی جنایات وهابیت برای حذف فرهنگ مهدویت، گفت: این افراد متعصب با کمک مالی عربستان و آمریکا، از هیچ جنایتی برای مبارزه با فرهنگ اهل بیت دریغ نمی‌کنند و با این جنایت‌ها می‌خواهند در دل شیعیان رعب و وحشت ایجاد کنند.

حجت‌الاسلام حسینی قزوینی ادامه داد: امروز تفکر مهدویت در دنیا به عنوان یک فرهنگ بالنده که روح مبارزه با مظاهر استکبار را در کالبد جوامع دنیا دمیده است، در حال گسترش است و استکبار جهانی از گسترش مهدویت زجر می‌کشد.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه فرقه وهابیت، تنها فرقه‌ای است که در راستای تحقق اهداف آمریکا فعالیت می‌کند، تصریح کرد: در حال حاضر این فرقه متعصب با در اختیار داشتن حدود 57 ماهواره و 40 هزار سایت اینترنتی، به صورت شبانه‌روز علیه شیعیان تبلیغ می‌کنند.

وی گفت: در یکی از سایت‌های مرتبط با وهابیت، حدود 30 هزار عنوان کتاب ضدشیعی قرار دارد.

حجت‌الاسلام حسینی قزوینی دفاع از فرهنگ اهل بیت را فقط منحصر به طلاب و استادان دانشگاه ندانست و گفت: امروز هیچ عذری برای ترک دفاع از اهل بیت نداریم.

وی گفت: وهابیت از نظر سرمایه علمی در رتبه زیرصفر قرار دارد و اگر جوان دانشجو، الفبای فرهنگ شیعه را به خوبی فراگیرد، از عهده بالاترین مقام علمی و مذهبی وهابیت برمی‌آید.

رئیس بخش حدیت دانشگاه بین‌المللی آل‌البیت(ع) در ادامه به اعتراض آیت‌الله مکارم شیرازی به فعالیت‌های انحرافی و ضدشیعی وهابیان و اعلام برپایی مناظره در رسانه‌های جهان از سوی این مرجع تقلید اشاره کرد و یادآور شد: وقتی وهابیان با موضع جدی آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی مواجه شدند، انواع فحش و ناسزا به این مرجع عالیقدر روا داشتند و این ناسزاگویی‌ها بهترین دلیل بر بطلان عقاید آنهاست.

وی بهترین شیوه مقابله با این گروه متعصب را اطلاع‌رسانی از جنایات و عقاید بطلان این فرقه دانست و افزود: اگر ماهیت وهابیت را در تضاد با اسلام و قرآن و عملکرد 200 سال اخیر و جنایات این فرقه را برای مردم بازگو کنیم، این شیوه بهترین روش برای دفاع از فرهنگ ناب اهل بیت است.

حجت‌الاسلام حسینی قزوینی بر ضرورت نشر فرهنگ اهل بیت تاکید کرد و بیان داشت: اگر فرهنگ اهل بیت را منتشر کنیم، به طور قطع مردم شیفته و دلباخته این فرهنگ می شوند.

در 20 سال اخیر پنج هزار برابر 15 قرن گذشته، جوانان تحصیلکرده و استادان دانشگاه از فرقه‌های وهابی و اهل سنت به مذهب شیعه روی آوردند. برچسب ها: وهابیت،وهابیت بازوی آمریکا،شاخ شیطان وهابیت،وهابیت بازوی شیطان،آنتی وهابیت،ضد وهابیت،فرقه ظاله وهابیت،وهابیت شیطان پرست،افکار وهابیت،افکار شیطانی وهابیت،وهابیت قاتل،وهابیت جنایتکار،وهابیت مجرم، 


آخرین مطالب ارسالی